O Nas

Witajcie 🙂
Zanim podejmiecie decyzję o wyborze konkretnej szkoły nauki jazdy przeczytajcie ten krótki tekst. Jako instruktorzy nauki jazdy jesteśmy obecni na olsztyńskim rynku od kilku lat. Podczas tego czasu wyszkoliliśmy wieeeelu zadowolonych i świadomych kierowców. Dlatego też podjęliśmy decyzje o prowadzeniu własnego ośrodka szkolenia kierowców. Szkolimy tak, aby przygotować Was nie tylko do egzaminu na prawo jazdy ale także do radzenia sobie w każdej sytuacji drogowej jaką spotkacie w swojej karierze. Staramy się wyszkolić świadomego kierowcę, który egzamin traktuje jedynie jako przepustkę do dalszej przygody za kierownicą. Każdy z nas pracował wcześniej jako instruktor nauki jazdy i doskonale znamy charakter tego zawodu. Spotkaliśmy mnóstwo ludzi, którzy opowiadali nam o problemach i niemiłych przeżyciach jakie spotkały podczas kursu na prawo jazdy. Wielu z nich było zwyczajnie oszukanych. Zdecydowana większość tych ludzi to dziś zadowoleni kierowcy, którzy z uśmiechem machają do nas na skrzyżowaniach. Te i wiele innych czynników sprawiły, że postanowiliśmy założyć własną, przyjazną szkołę nauki jazdy w Olsztynie „Auto Start” gdzie panuje miła, rodzinna i serdeczna atmosfera. Przyjdź i sprawdź!

Poznajcie nas:

Instruktorzy:
Aga Orzoł

Z wykształcenia nauczyciel a instruktor z powołania. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Specjalistka od trudnych przypadków. Sympatyczna, rzeczowa, ambitna i cierpliwa. Jej pasją są przepisy ruchu drogowego i nauczanie. Za punkt honoru przyjęła sobie, aby kursanci byli nie tylko przygotowani do egzaminu, ale także zostali dobrymi kierowcami. Emanujące od niej ciepło i poczucie humoru sprawią, że kurs prawa jazdy będzie wspomnieniem fajnej przygody. Posiada prawo jazdy kategorii B, B+E, C, C+E oraz D i D+E oraz uprawnienia instruktorskie w zakresie kategorii B, C i D
20160713_165548
Paweł

Oaza cierpliwości 🙂 Kursanci cenią go za spokój, pozytywną atmosferę podczas kursu, i cenne „drogowe” wskazówki. Jest wymagający i konkretny w nauczaniu. Kilka lat pracował jako kierowca zawodowy. Posiada prawo jazdy kategorii B, B+E, C, C+E oraz D i D+E. Uwielbia jeść i podróżować:)
20160713_165103

Milena Domańska-Smekla
Jej wielką miłością jest jazda samochodem, posiada wieloletnie doświadczenie za kierownicą. Pasjonatka rajdów samochodowych, przez kilka lat amatorsko uprawiała ten sport, jako kierowca ścigając się na odcinkach szutrowych i asfaltowych naszego województwa. Na swoim koncie ma tytuły mistrza okręgu Polskiego Związku Motorowego w sportach samochodowych.
Zawsze pogodna, wyrozumiała z sympatią podchodząca do ludzi.
Jako strażak-ratownik Ochotniczej Straży Pożarnej uczestniczy w akcjach ratowniczych podczas wypadków drogowych, dlatego duży nacisk kładzie na solidne kształcenie przyszłych kierowców

20160713_165103